راه اندازی لینک های و ایرلس رادیویی

راه اندازی لینک های وایرلس رادیویی

امروزه نیاز به برقراری ارتباطات راه دور بین شعب مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها بیش‌ از پیش احساس می‌شود.

برای نمونه از کاربرد های این ارتباط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با گسترش تکنولوژی وایرلس، ساختمان ها به‌صورت وایرلس رادیویی با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر نسبت به استفاده از لینک‌های اجاره‌ای و بسیار امن‌تر از بستر اینترنت که درگذشته مورداستفاده قرار می‌گرفتند، فراهم‌شده است.

در این نوع از ارتباطات شما می‌توانید هر نوع داده‌ای که قابلیت تبدیل به پروتکل IP را دارا می باشد را انتقال دهید .

اما به‌طور خلاصه از مزایای این روش می‌توان به نکات زیر اشاره کرد :

این روش به صورت نقطه به نقطه (point to point) بین دو ساختمان یا یک نقطه به چند نقطه (point to Multi point) بین چندین ساختمان برقرار می گردد.

جهت راه اندازی لینک های وایرلس رادیویی همکاران ما در هزارسو با پیش بینی نیاز پروژه در حال و آینده، طرحی مهندسی‌شده ارائه می دهند که در آن فاصله بین نقاط، تداخل فرکانسی، دید مستقیم، امنیت و پهنای باند مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

اینترت وایرلس رادیویی

همچنین خدمت دیگری که شرکت هزارسو برای سهولت حال مشتریان در راه اندازی لینک های وایرلس انجام داده، امکان تنظیم و کانفیگ رادیو های وایرلس هنگام خرید تجهیزات است که باهزینه ای بسیار پایین برای لینک وایرلس نزدیک و ساده قابل استفاده می باشد. این تنظیم با 2 عدد از هر یک از رادیو های SXT Lite5 , LHG5 , Dynadish ,SXTsq Lite5 و … قابل عرضه می باشد.

ارتباط توسط بسترهای مخابراتی

وقتی گستره ارتباط بین شعب یک سازمان در یک شهر، کشور و یا حتی در نقاط مختلف جهان باشد. که امکان برقراری لینک های وایرلس رادیویی یا مایکروویو به دلیل گستردگی مکانی، شرایط اقلیمی و ..نباشد باید به سراغ روش های دیگری نظیر ارتباطات زیر برویم.

  • Leased line
  • MPLS
  • Internet
  • Intranet
  • و غیره…..

تیم فنی هزارسو با داشتن کادر متخصص و مجرب در زمینه های نام برده شده  می تواند با بررسی و امکان سنجی کارشناسی و مشاوره  به صورت رایگان شما را در انتخاب بهترین بستر و سرویس از نظر پهنای باند و هزینه راهنمایی کند .همچنین با برقراری انواع پروتکل های tunneling ، امنیت بستر شما را تضمین نماید.

وایرلس یکپارچه

راه اندازی شبکه های وایرلس در سطح داخلی (Indoor) اقتضائات خاصی دارد که آن را تبدیل به حوزه ای تخصصی و مجزا از شبکه‌های سیمی کرده است.

در سطح شبکه‌های Inodor، یکپارچگی شبکه در ساختمان‌های چند طبقه، تضمین پوشش شبکه در تمامی ساختمان، تضمین پایداری شبکه برای تمامی کاربران متصل به آن، برقراری امنیت شبکه‌ی بی سیم و … از جمله اقتضائات موجودند.

جهت كسب اطلاعات بیشتر، برآورد اولیه هزینه ها ، اجرای پروژه ها و استفاده از امکان‌سنجی آنلاين و مشاوره‌ی فنی رایگان با ما تماس بگیرید. ویدئوی زیر نحوه ی دریافت موقعیت مکانی (GPS) نقطه ساختمان ها را آموزش می دهد.